Pohodlná matrace Marfik 90 x 200 cm bude skvělou volbou pro všechny, kteří rádi využívají vlastností středně tuhých pružinových matrací. Jádro matrace tvoří… více
Kód zboží: 3203033
Načítám...
-25% 4 995 Kč 3 734 Kč
Certifikát Ověřeno zákazníky

Pohodlná matrace Marfik 90 x 200 cm bude skvělou volbou pro všechny, kteří rádi využívají vlastností středně tuhých pružinových matrací.

Jádro matrace tvoří pás bonellových pružin. Ty dodávají nejen očekávanou pružnost a podpěru těla, ale také dokonalé odvětrávání a odvod vlhkosti.

Ložné plochy matrace jsou vyrobeny z elastické polyuretanové pěny. Mezi pěnou a pružinami je plstěná podpěrná vložka, která chrání pěnu proti nežádoucímu oděru od pružin. Je tak myšleno i na prodloužení životnosti matrace.

Pro maximální možnou míru zachování užitné hodnoty matrace a maximální hygienu lůžka po celou dobu životnosti se doporučuje matraci pravidelně otáčet a to každých 6 měsíců.

Součástí matrace je také vzdušný potah Micro s ekologickým certifikátem Öko-Tex® Standard 100. Vhodný pro alergiky. Potah je snadné z matrace sejmout díky zipu, který je rozepínatelný po celém obvodu matrace. Možno prát v pračce na 60 °C. Nedávat do sušičky.

Nosnost 90 Kg. Záruka 2 roky!

Matrace je dodávána ve srolovaném stavu. Optimální vzhled matrace bude po 2-3 dnech od jejího rozvinutí. Na funkčnost nemá vliv, je možné používat ihned.

Rozměry
Šířka 90 cm
Výška 16 cm
Délka 200 cm
Balení, váha
Počet balíků 1 ks
Váha 11 kg

Související zboží

E-shop infolinka
☎ 737 490 390
Po - Pá: 8.00 - 18.00

ORFA nábytek člen asociace pro elektronickou komerci Certifikát Ověřeno zákazníky

Přijímáme on-line platby kartou

Copyright © 2022 ORFA, a.s. & Black Red White CZ, a.s.
Všechna práva vyhrazena.

×